Volná pracovní místa

Služba planujvylety.cz poskytuje ucelené informace o kulturních, sportovních, turistických a jiných aktivitách, které se dějí v České republice. Jejím cílem je zdarma poskytnout aktuální informace o dění u nás všem návštěvníkům stránek a prostřednictvím jednoduchého plánovacího kalendáře jim pomoci sestavit harmonogram aktivit pro svůj volný čas strávený v jednotlivých regionech naší krásné země.

Již není třeba hledat informace o dění u nás na různých portálech podle regionu, již není třeba vyhledávat akce podle klíčových slov. Stačí pouze jedno místo, kde najdete vše: planujvylety.cz

Pokud je Vám tato myšlenka blízká, rádi Vás přivítáme v našem týmu. Kontaktujte nás prosím na vase.planujvylety@vlapon.com..

Administrativní pracovník

Náplní práce administrativního pracovníka je správa událostí, vyhledávání dat na internetu, vytváření ucelených textů, kontrola textů a textových vstupů, příprava dat pro mapové podklady, správa objektů v mapách a komunikace se zákazníkem.

Pro koho se tato role hodí?

Jedná se o práci na částečný úvazek (25 hodin týdně). Práce se hodí zejména pro studenty nebo maminky již trochu odrostlých dětí s výbornou znalostí českého jazyka. Očekáváme také základy práce s počítačem.

Místo působení: Praha

Obchodní zástupce

Náplní je zejména telefonická komunikace a oslovování potencionálního zákazníka, ale i komunikace s již existujícím zákazníkem. Vytváření obchodních příležitostí, spolupráce na tvorbě obchodních strategii a domlouvání finálních obchodů.

Pro koho se tato role hodí?

Ideální kandidát, vhodný pro tuto pozici, je komunikativní a samostatně pracující jedinec se smyslem pro týmovou práci, který bez problémů zvládá především telefonickou a e-mailovou komunikaci.

Místo působení: celá ČR, Praha