Spolupráce s kraji, destinacemi a státními institucemi

Jak funguje planujvylety.cz?

Služba planujvylety.cz koncentruje události, dění, akce, aktivity, ale i kulturně, historicky nebo sociálně zajímavé objekty do jedné ucelené prezentace.

Jak služba pracuje s daty?

Data konsoliduje v rámci celé České republiky a třídí je podle obcí, měst, okresů, krajů, ale i podle turistických regionů a podle typu zájmů.

Kde se data zobrazují?

Data po obdržení třídíme a zveřejňujeme v rámci služby planuvylety.cz. Uživatel naší služby si tak může naplánovat svůj pobyt nebo dovolenou dřív než vyrazí a přímo na místě se již může věnovat svým blízkým, odpočinku a zájmům.

Naším zákazníkem jsou i samosprávy, které mají na svých stránkách infopanely, případně využívají mailové rozesílky služby planujvylety.cz. Jejich prostřednictvím se automaticky propaguje dědí a události v okruhu 20 km.

Jak se můžete zapojit (bez více práce)?

Samotné zapojení do planujvylety.cz pro vás neznamená více práce nebo další náklady. Data, která stejně vytváříte, nám můžete předávat zcela automatizovaně skrze standardizované xml. Dnes tuto formu spolupráce využíváme s našimi partnery.

Jak si to můžete zjednodušit?

Mimo formátu xml můžete pro zadávání dat využít naše rozhraní. Je jednoduché, účelné a efektivní. Nyní ho využívá mnoho našich zákazníků. Čas a náklady ušetříte tak, že data jednou vložíte k nám a my je zcela automatizovaně předáme službám nebo dalším portálům, které si určíte sami. Zjednodušení a zrychlení? Jednou data zadáte a ty se budou bez další práce zobrazovat na více místech.

Příklad našich partnerů