Background Image

O službě PlanujVylety.cz

Vše na jednom místě, rychle a jednoduše...

Pokračovat

Komu je služba určena?

Informační portál planujvylety.cz byl vytvořen pro každého, kdo nechce svůj volný čas trávit „válením se u televize a sledováním novodobých seriálů“, ale chce něco zajímavého vidět a něco příjemného prožít :).

Ať už jsi turista nebo jsi jen na návštěvě u své rodiny či kamaráda a nebo prostě jen toužíš vědět, co se ve tvém okolí právě děje, nalezneš to na stránkách planujvylety.cz.

Jak to děláme?

Shromažďujeme a spravujeme velké množství dat zahrnující různorodé zajímavé akce, aktivity a události, které se na celém území ČR aktuálně dějí. Nezapomínáme ani na tipy na výlety s cílem navštívit kulturně, sociálně nebo historicky zajímavé místo či objekt, kterých se po celé republice nachází opravdu mnoho.

Co naše služba přináší

Všechny záznamy jsou pečlivě řazeny dle místa dění, okruhu zájmů, případně dle data a času. Vše je uloženo na jednom místě. Jednoduše si vybereš to, co Tě právě zajímá či baví a pomocí jednoduchého příkazu si zobrazíš aktuálně nabízené akce, události a zajímavosti.

Chystáš se někam na dovolenou nebo na víkendový pobyt? A víš co tam budeš dělat? S největší pravděpodobností asi ne, takže začneš stejně jako všichni ostatní tím, že budeš postupně hledat regionální portály a vypisovat si muzea, zajímavé objekty, koncerty, výstavy a podobné akce, které se v daném místě konají. Nebo snad očekáváš, že se tyto informace dozvíš přímo na místě od personálu penzionu, ve kterém jsi ubytovaný? S informačním portálem planujvylety.cz již nemusíš nic složitě hledat, vypisovat ani očekávat a předpokládat. Jednoduše si vytvoříš svůj vlastní plán tzv. itinerář, který si zcela zdarma pošleš na svůj email. Plánů si můžeš připravit více a zohlednit tak např. počasí či aktuální náladu. Později se k němu můžeš kdykoliv vrátit a upravit ho.

Jak funguje planujvylety.cz?

Po zadání okruhů, které Tě zajímají, se Ti nejdříve zobrazí záznamy, které mají pevně daný termín. Tedy jednorázové akce typu koncert, divadelní představení, festival, výstava apod. Poté se jako další v pořadí zobrazí v nabídce tzv. dlouhodobé objekty zájmu, například hrady, zámky, muzea a podobně, případně tipy na výlety. Z toho jednoznačně vyplývá, že na začátku doporučujeme pečlivě nastavit okruh zájmů a termín pobytu, aby jsi se zbytečně neprobíral velkým množstvím dat. Naším cílem je ušetřit Ti čas a nabídnout Ti přehled atraktivních míst a především zajímavých událostí, které se dějí ve Tvém okolí.