Background Image

Spolupráce s městy, obcemi a mikroregiony

Služba, která je tím nejlepším partnerem pro vaši samosprávu. Komunikujte i vy se svým občanem a přidejte se k dění ve vašem okolí.

Pokračovat

Jaký přínos má planujvylety.cz pro samosprávy?

Naše služba pomáhá samosprávě v lepší komunikaci s občanem, informuje své obyvatele o dění a aktivitách nejen v katastru samosprávy, ale i v jejím okolí. Přitom se město nebo obec díky službě planujvylety.cz prezentuje v rámci celé ČR, propaguje dění na svém území a vytváří nabídku volnočasového vyžití pro své občany, případně turisty.

Jak se samospráva prezentuje v rámci ČR?

Pro samosprávu vytvoříme ucelenou prezentaci. Kompletně zmapujeme katastr města nebo obce a ve spolupráci se zákazníkem vytvoříme (v mapovém podkladu služby) seznam všech důležitých a zajímavých objektů včetně textace a fotografií.

Jak komunikuje samospráva se svým občanem?

Na stránky samosprávy umístíme inteligentní infopanel, který zobrazuje dění v obci a v jejím okolí. Tzn. že občan, ale i případný návštěvník regionu, získá přehled o chystaných aktivitách a může se zúčastnit akcí, které ho osloví. Součástí infopanelu jsou také informace o zajímavých a důležitých objektech z okolí, případně i tipy na výlety.

Infopanel je jednoduchý panel přizpůsobený stránkám zákazníka a jeho vložení je velmi jednoduché. O provoz se staráme my, na zákazníka služba neklade žádné další nároky.

Co samospráva nabízí občanovi?

Samospráva se může podílet na vytváření záznamů v rámci služby planujvylety.cz, ale také nemusí. Může pouze odebírat dění ze svého okolí. O záznamy z okolí se staráme my.

Jaká je cena služby?

Cena je jednorázová, platí se pouze zřizovací poplatek. Za tuto cenu samospráva obdrží zapracování prezentace katastru samosprávy, infopanel na své stránky a přístup do svého účtu s možností přidávání vlastních událostí. Zákazník platí pouze za to, co využívá (žádné opakované roční poplatky) a přitom prezentace samosprávy není časově omezena.

Ceník služeb

Název služby Mini služba Základní služba VIP služba
Počet aktivních událostí 25 80 140
Vzdálené zmapování a evidence trvalých záznamů 10 20 40
Doba propagace vytvořených záznamů v rámci našich služeb neomezeně neomezeně neomezeně
Grafický infopanel na stránkách zákazníka ano ano ano
Propojování obcí a ostatních subjektů mezi sebou ano ano ano
Automatizovaný mailový newsletter dění v okolí ne ano ano
Automatizovaní předávání dat zákazníkovi přes xml ne ne ano
Automatizovaní přebírání dat od zákazníka přes xml ne ne ano
Kontrola obsahu, schválování a zveřejňování záznamů ano ano ano
Přístup do redakčního systému ano ano ano
Vytvoření 2 výletních okruhů v obci/městě a okolí ne ne ano
Zobrazování záznamů v rámci planujvylety.cz ano ano ano
Cena služby 6 890 CZK 8 890 CZK 17 890 CZK

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte na obchod@vlapon.com a my se Vám ozveme.

Starostové doporučují starostům

 • Se službou "Plánuj výlety" jsme maximálně spokojeni. Naši občané i turisté, kteří přijíždí do naší obce za kulturou, turistikou, nebo třeba jenom na návštěvu, si velmi oblíbili panel na našich webových stránkách, kde najdou stále aktuální informace o zajímavostech a akcích z celého okolí. Spolupráce s firmou Vlapon s.r.o., která službu technicky zajišťuje, byla naprosto bezproblémová a profesionální. Ráda tuto službu doporučím i ostatním.


  Jitka Voglová, starosta obce Srbské Kamenice
 • Jako předseda mikroregionu DSO Sever a starosta obce Jiříkov řeším i to, jak jednoduše, účelně a kvalitně informovat občany a turisty o veškerém dění v našem regionu. Do projektu ,,Plánuj výlety" jsme se zapojili v rámci kampaně, která probíhala na Děčínsku. Lidé a turisté si na nové panely na našich webových stránkách, ve kterých naleznou spoustu informací o dění v celém regionu,  rychle zvykli. Uvítal jsem především možnost propojit všechny obce a města v okolí mezi sebou. Díky automatickému sdílení informací mám jistotu, že nám, ani veřejnosti neuniknou žádné aktuální informace o událostech, akcích a zajímavostech v okolí. Služba nám byla zprovozněna rychle a vše proběhlo bez nejmenších problémů. Rád tuto službu doporučím i ostatním obcím a městům.


  Michal Maják - starosta města Jiříkov a předseda mikroregionu DSO Sever
 • Doporučuji službu „Plánuj výlety“ obcím i svazkům obcí. Je to úžasný nástroj k propojení vzájemných informací o akcích a atrakcích v regionu i mimo něj. Velmi účinné pro rozvoj cestovního ruchu a cena víc než příznivá.

  Vrbno pod Pradědem
  Květa Kubíčková - starostka města Vrbno pod Pradědem a předsedkyně svazku obcí BRUNTÁLSKO